KONST / Litografier / Litografi 8001305
nr 800 1305
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Litografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 111/360, signerad, motivets mått: 59x46
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:58:13
350 kr
400 kr
600 kr
900 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén